Hradecká 128, 503 04 Černožice
tomicars@seznam.cz

Difuzéry do zásuvky

7375-0.jpg
AREON ELECTRIC - Apple & Cinnamon
Vytvořte si doma útulnou atmosféru a hoďte starosti za hlavu. Elektrický osvěžovač vzduchu Areon Electric smyslně provoní váš byt až na 75 dní. Jeho použití je snadné a intenzitu vůně si můžete nastavit podle svých potřeb. Použijte jej do každého prostoru, který potřebuje osvěžit,ať už jde o obývací pokoj, WC nebo kancelář. Výrobky Areon patří mezi nejkvalitnější osvěžovače vzduchu a spokojeni s nimi budou i ti nejnáročnější klienti. Složení parfému: Vůně Areon Electric Apple & Cinnamon vás okouzlí jemnými vyváženými tóny jablka a skořice, které vám připomenou tajemný předvánoční čas. Ve vzduchu se bude vznášet připomínka jablečného moštu se skořicí. Balení: Parfém osvěžovače je ve skleněné lahvičce o objemu 20 ml. Strojek je vyroben z plastu. Celý výrobek je chráněn průhledným plastovým obalem. Návod k použití: Osvěžovač je napájen z elektrické sítě. Odšroubujte uzávěr z lahvičky s parfémem a zasuňte lahvičku do strojku. Zkontrolujte, zda je lahvička ve strojku dobře zajištěna. Zasuňte strojek s osvěžovačem do elektrické zásuvky s napětím 230 V tak, aby dno lahvičky směřovalo směrem dolů. V případě nutnosti otočte zástrčku na strojku do svislé polohy. Pro nastavení intenzity vůně použijte regulační kolečko na horní straně přístroje. Při výměně náplně vytáhněte přístroj ze sítě elektrického napětí. Poté vytáhněte lahvičku směrem dolů ze strojku. Osvěžovač mějte vždy ve správné pozici. Nepoužívejte osvěžovač vzduchu s prodlužovací šňůrou! Upozornění: Skladujte a používejte výrobek při teplotě mezi 5 °C až 30 °C. Pokud osvěžovač používáte v ložnici, doporučuje se na noc odpojit ze zásuvky. Nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření. Zabraňte kontaktu osvěžovače s leštěnými, malovanými a plastovými povrchy. Mohlo by dojít k jejich poškození.
155 Kč
Prohlédnout produkt
7603-0.jpg
AREON ELECTRIC - Harmony
Vytvořte si doma útulnou atmosféru a hoďte starosti za hlavu. Elektrický osvěžovač vzduchu Areon Electric smyslně provoní váš byt až na 75 dní. Jeho použití je snadné a intenzitu vůně si můžete nastavit podle svých potřeb. Použijte jej do každého prostoru, který potřebuje osvěžit, ať už jde o obývací pokoj, WC nebo kancelář. Výrobky Areon patří mezi nejkvalitnější osvěžovače vzduchu a spokojeni s nimi budou i ti nejnáročnější klienti. Složení parfému: Vůně Areon Electric Harmony vás okouzlí bohatou směsí svěžích citrusových tónů v kombinaci s mořskými a dřevitými tóny. Balení: Parfém osvěžovače je ve skleněné lahvičce o objemu 20 ml. Strojek je vyroben z plastu. Celý výrobek je chráněn průhledným plastovým obalem. Návod k použití: Osvěžovač je napájen z elektrické sítě. Odšroubujte uzávěr z lahvičky s parfémem a zasuňte lahvičku do strojku. Zkontrolujte, zda je lahvička ve strojku dobře zajištěna. Zasuňte strojek s osvěžovačem do elektrické zásuvky s napětím 230 V tak, aby dno lahvičky směřovalo směrem dolů. V případě nutnosti otočte zástrčku na strojku do svislé polohy. Pro nastavení intenzity vůně použijte regulační kolečko na horní straně přístroje. Při výměně náplně vytáhněte přístroj ze sítě elektrického napětí. Poté vytáhněte lahvičku směrem dolů ze strojku. Osvěžovač mějte vždy ve správné pozici. Nepoužívejte osvěžovač vzduchu s prodlužovací šňůrou! Upozornění: Skladujte a používejte výrobek při teplotě mezi 5 °C až 30 °C. Pokud osvěžovač používáte v ložnici, doporučuje se na noc odpojit ze zásuvky. Nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření. Zabraňte kontaktu osvěžovače s leštěnými, malovanými a plastovými povrchy. Mohlo by dojít k jejich poškození.
155 Kč
Prohlédnout produkt
7813-0.jpg
AREON ELECTRIC - Lavender
Vytvořte si doma útulnou atmosféru a hoďte starosti za hlavu. Elektrický osvěžovač vzduchu Areon Electric smyslně provoní váš byt až na 75 dní. Jeho použití je snadné a intenzitu vůně si můžete nastavit podle svých potřeb. Použijte jej do každého prostoru, který potřebuje osvěžit,ať už jde o obývací pokoj, WC nebo kancelář. Výrobky Areon patří mezi nejkvalitnější osvěžovače vzduchu a spokojeni s nimi budou i ti nejnáročnější klienti. Složení parfému: Vůně Areon Electric Lavender vás okouzlí jemnými zklidňujícími tóny, které připomínají aroma levandulových polí v Bulharsku. Balení: Parfém osvěžovače je ve skleněné lahvičce o objemu 20 ml. Strojek je vyroben z plastu. Celý výrobek je chráněn průhledným plastovým obalem. Návod k použití: Osvěžovač je napájen z elektrické sítě. Odšroubujte uzávěr z lahvičky s parfémem a zasuňte lahvičku do strojku. Zkontrolujte, zda je lahvička ve strojku dobře zajištěna. Zasuňte strojek s osvěžovačem do elektrické zásuvky s napětím 230 V tak, aby dno lahvičky směřovalo směrem dolů. V případě nutnosti otočte zástrčku na strojku do svislé polohy. Pro nastavení intenzity vůně použijte regulační kolečko na horní straně přístroje. Při výměně náplně vytáhněte přístroj ze sítě elektrického napětí. Poté vytáhněte lahvičku směrem dolů ze strojku. Osvěžovač mějte vždy ve správné pozici. Nepoužívejte osvěžovač vzduchu s prodlužovací šňůrou! Upozornění: Skladujte a používejte výrobek při teplotě mezi 5 °C až 30 °C. Pokud osvěžovač používáte v ložnici, doporučuje se na noc odpojit ze zásuvky. Nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření. Zabraňte kontaktu osvěžovače s leštěnými, malovanými a plastovými povrchy. Mohlo by dojít k jejich poškození.
155 Kč
Prohlédnout produkt
7557-0.jpg
AREON ELECTRIC - Linen
Vytvořte si doma útulnou atmosféru a hoďte starosti za hlavu. Elektrický osvěžovač vzduchu Areon Electric smyslně provoní váš byt až na 75 dní. Jeho použití je snadné a intenzitu vůně si můžete nastavit podle svých potřeb. Použijte jej do každého prostoru, který potřebuje osvěžit, ať už jde o obývací pokoj, WC nebo kancelář. Výrobky Areon patří mezi nejkvalitnější osvěžovače vzduchu a spokojeni s nimi budou i ti nejnáročnější klienti. Složení parfému: Vůně Areon Electric Linen vás okouzlí ovocnou svěžestí smíchanou s hedvábnou vůní bílého čaje a měkkého pižma. Balení: Parfém osvěžovače je ve skleněné lahvičce o objemu 20 ml. Strojek je vyroben z plastu. Celý výrobek je chráněn průhledným plastovým obalem. Návod k použití: Osvěžovač je napájen z elektrické sítě. Odšroubujte uzávěr z lahvičky s parfémem a zasuňte lahvičku do strojku. Zkontrolujte, zda je lahvička ve strojku dobře zajištěna. Zasuňte strojek s osvěžovačem do elektrické zásuvky s napětím 230 V tak, aby dno lahvičky směřovalo směrem dolů. V případě nutnosti otočte zástrčku na strojku do svislé polohy. Pro nastavení intenzity vůně použijte regulační kolečko na horní straně přístroje. Při výměně náplně vytáhněte přístroj ze sítě elektrického napětí. Poté vytáhněte lahvičku směrem dolů ze strojku. Osvěžovač mějte vždy ve správné pozici. Nepoužívejte osvěžovač vzduchu s prodlužovací šňůrou! Upozornění: Skladujte a používejte výrobek při teplotě mezi 5 °C až 30 °C. Pokud osvěžovač používáte v ložnici, doporučuje se na noc odpojit ze zásuvky. Nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření. Zabraňte kontaktu osvěžovače s leštěnými, malovanými a plastovými povrchy. Mohlo by dojít k jejich poškození.
155 Kč
Prohlédnout produkt
7311-0.jpg
AREON ELECTRIC - Summer Garden
Vytvořte si doma útulnou atmosféru a hoďte starosti za hlavu. Elektrický osvěžovač vzduchu Areon Electric smyslně provoní váš byt až na 75 dní. Jeho použití je snadné a intenzitu vůně si můžete nastavit podle svých potřeb. Použijte jej do každého prostoru, který potřebuje osvěžit, ať už jde o obývací pokoj, WC nebo kancelář. Výrobky Areon patří mezi nejkvalitnější osvěžovače vzduchu a spokojeni s nimi budou i ti nejnáročnější klienti. Složení parfému: Vůně Areon Electric Summer Garden vás okouzlí měkkou rafinovanou vůní s květinovým nádechem, smíchanou s jemným pižmem a santalovými tóny. Balení: Parfém osvěžovače je ve skleněné lahvičce o objemu 20 ml. Strojek je vyroben z plastu. Celý výrobek je chráněn průhledným plastovým obalem. Návod k použití: Osvěžovač je napájen z elektrické sítě. Odšroubujte uzávěr z lahvičky s parfémem a zasuňte lahvičku do strojku. Zkontrolujte, zda je lahvička ve strojku dobře zajištěna. Zasuňte strojek s osvěžovačem do elektrické zásuvky s napětím 230 V tak, aby dno lahvičky směřovalo směrem dolů. V případě nutnosti otočte zástrčku na strojku do svislé polohy. Pro nastavení intenzity vůně použijte regulační kolečko na horní straně přístroje. Při výměně náplně vytáhněte přístroj ze sítě elektrického napětí. Poté vytáhněte lahvičku směrem dolů ze strojku. Osvěžovač mějte vždy ve správné pozici. Nepoužívejte osvěžovač vzduchu s prodlužovací šňůrou! Upozornění: Skladujte a používejte výrobek při teplotě mezi 5 °C až 30 °C. Pokud osvěžovač používáte v ložnici, doporučuje se na noc odpojit ze zásuvky. Nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření. Zabraňte kontaktu osvěžovače s leštěnými, malovanými a plastovými povrchy. Mohlo by dojít k jejich poškození.
155 Kč
Prohlédnout produkt
7356-0.jpg
AREON ELECTRIC - Vitality
Vytvořte si doma útulnou atmosféru a hoďte starosti za hlavu. Elektrický osvěžovač vzduchu Areon Electric smyslně provoní váš byt až na 75 dní. Jeho použití je snadné a intenzitu vůně si můžete nastavit podle svých potřeb. Použijte jej do každého prostoru, který potřebuje osvěžit, ať už jde o obývací pokoj, WC nebo kancelář. Výrobky Areon patří mezi nejkvalitnější osvěžovače vzduchu a spokojeni s nimi budou i ti nejnáročnější klienti. Složení parfému: Vůně Areon Electric Vitality vás okouzlí přírodními tóny s nádechem osvěžujících citrusů, sladkých květin a tajemného cedrového dřeva. Balení: Parfém osvěžovače je ve skleněné lahvičce o objemu 20 ml. Strojek je vyroben z plastu. Celý výrobek je chráněn průhledným plastovým obalem. Návod k použití: Osvěžovač je napájen z elektrické sítě. Odšroubujte uzávěr z lahvičky s parfémem a zasuňte lahvičku do strojku. Zkontrolujte, zda je lahvička ve strojku dobře zajištěna. Zasuňte strojek s osvěžovačem do elektrické zásuvky s napětím 230 V tak, aby dno lahvičky směřovalo směrem dolů. V případě nutnosti otočte zástrčku na strojku do svislé polohy. Pro nastavení intenzity vůně použijte regulační kolečko na horní straně přístroje. Při výměně náplně vytáhněte přístroj ze sítě elektrického napětí. Poté vytáhněte lahvičku směrem dolů ze strojku. Osvěžovač mějte vždy ve správné pozici. Nepoužívejte osvěžovač vzduchu s prodlužovací šňůrou! Upozornění: Skladujte a používejte výrobek při teplotě mezi 5 °C až 30 °C. Pokud osvěžovač používáte v ložnici, doporučuje se na noc odpojit ze zásuvky. Nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření. Zabraňte kontaktu osvěžovače s leštěnými, malovanými a plastovými povrchy. Mohlo by dojít k jejich poškození.
155 Kč
Prohlédnout produkt
  • 1
2