Hradecká 128, 503 04 Černožice
tomicars@seznam.cz

Gelové závěsné vůně

7440-0.jpg
Vůně do auta AREON WIND FRESH - Apple
Zútulněte interiér vašeho vozu se stylovým osvěžovačem Areon Wind Fresh. Originální vzhled osvěžovače ozdobí prostor vašeho auta a příjemné aroma pohladí vaše smysly. Výrobky Areon patří mezi nejkvalitnější osvěžovače vzduchu a spokojeni s nimi budou i ti nejnáročnější klienti. Složení parfému: AREON WIND FRESH Apple vás okouzlí jemnou vůní jablka. Balení: Náplň osvěžovače s parfémovaným gelem je připevněna na papírové kartě s provázkem k zavěšení. Návod k použití: Vyjměte osvěžovač z obalu a odstraňte aluminiovou fólii z jeho zadní části. Osvěžovač pověste na vámi vybrané místo v autě tak, aby nebránil řidiči ve výhledu. Upozornění: Zabraňte proděravění transparentní membrány. Skladujte a používejte při teplotě od 5 °C do 30 °C. Nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření.
52 Kč
Prohlédnout produkt
7291-0.jpg
Vůně do auta AREON WIND FRESH - Black Crystal
Zútulněte interiér vašeho vozu se stylovým osvěžovačem Areon Wind Fresh. Originální vzhled osvěžovače ozdobí prostor vašeho auta a příjemné aroma pohladí vaše smysly. Výrobky Areon patří mezi nejkvalitnější osvěžovače vzduchu a spokojeni s nimi budou i ti nejnáročnější klienti. Složení parfému: AREON WIND FRESH Black Crystal vás okouzlí tajemnou sladkou vůní. Balení: Náplň osvěžovače s parfémovaným gelem je připevněna na papírové kartě s provázkem k zavěšení. Návod k použití: Vyjměte osvěžovač z obalu a odstraňte aluminiovou fólii z jeho zadní části. Osvěžovač pověste na vámi vybrané místo v autě tak, aby nebránil řidiči ve výhledu. Upozornění: Zabraňte proděravění transparentní membrány. Skladujte a používejte při teplotě od 5 °C do 30 °C. Nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření.
52 Kč
Prohlédnout produkt
7358-0.jpg
Vůně do auta AREON WIND FRESH - Fruit Cocktail
Zútulněte interiér vašeho vozu se stylovým osvěžovačem Areon Wind Fresh. Originální vzhled osvěžovače ozdobí prostor vašeho auta a příjemné aroma pohladí vaše smysly. Výrobky Areon patří mezi nejkvalitnější osvěžovače vzduchu a spokojeni s nimi budou i ti nejnáročnější klienti. Složení parfému: AREON WIND FRESH Fruit Cocktail vás okouzlí bohatou ovocnou vůní. Balení: Náplň osvěžovače s parfémovaným gelem je připevněna na papírové kartě s provázkem k zavěšení. Návod k použití: Vyjměte osvěžovač z obalu a odstraňte aluminiovou fólii z jeho zadní části. Osvěžovač pověste na vámi vybrané místo v autě tak, aby nebránil řidiči ve výhledu. Upozornění: Zabraňte proděravění transparentní membrány. Skladujte a používejte při teplotě od 5 °C do 30 °C. Nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření.
52 Kč
Prohlédnout produkt
7806-0.jpg
Vůně do auta AREON WIND FRESH - Oxygen
Zútulněte interiér vašeho vozu se stylovým osvěžovačem Areon Wind Fresh. Originální vzhled osvěžovače ozdobí prostor vašeho auta a příjemné aroma pohladí vaše smysly. Výrobky Areon patří mezi nejkvalitnější osvěžovače vzduchu a spokojeni s nimi budou i ti nejnáročnější klienti. Složení parfému: AREON WIND FRESH Oxygen vás okouzlí svěží moderní vůní. Balení: Náplň osvěžovače s parfémovaným gelem je připevněna na papírové kartě s provázkem k zavěšení. Návod k použití: Vyjměte osvěžovač z obalu a odstraňte aluminiovou fólii z jeho zadní části. Osvěžovač pověste na vámi vybrané místo v autě tak, aby nebránil řidiči ve výhledu. Upozornění: Zabraňte proděravění transparentní membrány. Skladujte a používejte při teplotě od 5 °C do 30 °C. Nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření.
52 Kč
Prohlédnout produkt
7430-0.jpg
Vůně do auta AREON WIND FRESH - Vanilla
Zútulněte interiér vašeho vozu se stylovým osvěžovačem Areon Wind Fresh. Originální vzhled osvěžovače ozdobí prostor vašeho auta a příjemné aroma pohladí vaše smysly. Výrobky Areon patří mezi nejkvalitnější osvěžovače vzduchu a spokojeni s nimi budou i ti nejnáročnější klienti. Složení parfému: AREON WIND FRESH Vanilla vás okouzlí smyslnou vůní vanilky. Balení: Náplň osvěžovače s parfémovaným gelem je připevněna na papírové kartě s provázkem k zavěšení. Návod k použití: Vyjměte osvěžovač z obalu a odstraňte aluminiovou fólii z jeho zadní části. Osvěžovač pověste na vámi vybrané místo v autě tak, aby nebránil řidiči ve výhledu. Upozornění: Zabraňte proděravění transparentní membrány. Skladujte a používejte při teplotě od 5 °C do 30 °C. Nevystavujte výrobek přímému slunečnímu záření.
52 Kč
Prohlédnout produkt
  • 1
2